Przystań Piaśnica, Spływy Kajakowe Dębki, Spływ Kajakiem w Dębkach

 • Wariant A: tradycyjny spływ do morza 50 zł /osoba ( 100 zł kajak dwuosobowy – dziecko jako trzecie w kajaku na tzw. dostawce – bezpłatnie. Dla grup zorganizowanych udzielamy rabatu), czas użytkowania sprzętu max 2,5 godziny, następnie odbiór sprzętu z przystani końcowej w Dębkach, zapewniamy bezpłatny powrót kierowcy  po odbiór samochodu  do miejsca postojowego na przystani startowej.
 • start spływu w wariancie A to godzina: 10:30 oraz 14:30
 • Obowiązuje obowiązkowa rezerwacja sprzętu pod numerem 516-901-167

 • Wariant B: dwukierunkowy – 35 zł/osoba (70 zł kajak dwuosobowy). Piaśnica jest rzeką o bardzo słabym nurcie, co stwarza możliwość pływania kajakiem w obu kierunkach.Udostępnienie sprzętu bez ograniczeń czasowych (max. do zamknięcia przystani 18:30) Godziny udostępnienia sprzętu w tym wariancie ustalamy indywidualnie.
 • Obowiązuje obowiązkowa rezerwacja sprzętu pod numerem:
  516-901-167

 • Profesjonalne kajaki,w zestawie kamizelki asekuracyjne-dla dzieci ratunkowe oraz lekkie profesjonalne wiosła.
 • Oferta przystani dla organizatorów spływów kajakowych oraz wypożyczalni sprzętu wodnego: wodowanie 10 zł za kajak –  godziny wodowania sprzętu do uzgodnienia z zarządcą przystani pod numerem telefonu 516-901-167. Dotyczy również klientów indywidualnych posiadających własne jednostki pływające

Maciuś Czeberkus
Maciuś Czeberkus
2024-05-04
Jedyne legalne miejsce na spływ kajakowy. Przystań z możliwością skorzystania z toalety dla gości. Bezpłatny parking. Przesympatyczna Pani Ania. Bezproblemowy kontakt. Ceny konkurencyjne. Kajaki czyste i zadbane. Wokół sporo konkurencji nielegalnie działającej, bez zaplecza sanitarnego i parkingu dla kajakarzy. To mój już 3 spływ kajakowy rzeką Piaśnicą do Morza, który umożliwiła mi firma Baltic. Tym razem był to spływ w dwie strony bez limitu czasowego. Świetny pomysł. Można wpłynąć do morza i później spokojnie odpoczywać na morskiej plaży. Rzeka nie wymaga dużego doświadczenia w wiosłowaniu. 😃 Z czystym sumieniem polecam serdecznie wszystkim tym, którzy chcą popływać kajakiem, by skorzystali z Firmy Baltic. 😃
Piotr Literski
Piotr Literski
2023-09-11
Bardzo fajny spływ polecam byliśmy wczoraj było super!!!
Marek Pluta
Marek Pluta
2023-09-08
Rzeczka bajeczka, gorąco polecam wynajem kajaków u przesympatycznej Pani właścicielki, wszystko na 100% pełen profesjonalizm.
Martin Čech
Martin Čech
2023-08-29
Poklidná plavba,místy trochu užší.
Paulina E. Gapinska
Paulina E. Gapinska
2023-08-21
Przesympatyczna Pani wszystko elegancko nam wytłumaczyła, czuliśmy się zaopiekowania i bezpieczni.. Rodzinny wypad tylko z Baltic Sports 🛶🥰🌊🏞️
Kinga Sikora
Kinga Sikora
2023-08-19
Lusia
Lusia
2023-08-19
Było przepiękne. Super dla osób pierwszy raz płynących. :)
Małgorzata Dragan
Małgorzata Dragan
2023-08-18
Spływ w obie strony to super opcja dla tych co chcą się chociaż trochę zmęczyć. Nam jako osobom sporadycznie pływającym bardzo rekreacyjnym tempem zajęło to ok 3,5h (przy jednej osobie w kajaku). Na przystani do dyspozycji gości toaleta, czego bardzo brakuje u konkurencji! Będziemy wracać, dziękujemy:)
K
K
2023-08-18
Nie trzeba się obawiac spływu w dwie strony-nurt jest ledwo odczuwalny i nie mieliśmy żadnych problemów z powrotem ”pod prąd":) auto można zostawić przy samej przystani, jest zaplecze sanitarne. Super miejsce i obsługa -pani ma "łeb na karku"(pomimo drobnego incydentu z wiosłem..za który jeszcze raz przepraszam:))

Przystań Piaśnica

  • Nazwa rzeki: rzeka Piaśnica
  • Długość trasy: ponad 6,5 km
 • Regulamin bezpieczeństwa pobierz
 • Regulamin wypożyczenia sprzętu pobierz
Przystań Piaśnica, Kajaki Dębki, Spływy Kajakowe

Przystań Piaśnica, Spływy Kajakowe Dębki

Promujemy aktywny wypoczynek na wodzie już od kilkunastu lat. Wiemy z doświadczenia, że rzeka Piaśnica jest jedną z niewielu w województwie pomorskim, która daje możliwość pływania w dwie strony. Różnica poziomów pomiędzy Jeziorem Żarnowieckim a Bałtykiem wynosi tylko 1 metr. Stwarza to idealne warunki do pływania w obu kierunkach bez ograniczeń przy minimum wysiłku, dlatego warto się o tym przekonać osobiście !
 
Rzeka posiada łagodny, leniwy nurt, który jest idealny na pierwszy kontakt z kajakiem. Przeciętny czas w którym pokonuje się trasę to: 1,5 godziny
 
Odwiedź nasze wyjątkowe miejsce „Przystań Piaśnica”, które jest założeniem niegdyś istniejącego na tym terenie pierwszego młyna wodnego klasztoru Cysterek w Żarnowcu. Ukształtowanie terenu nie zmieniło się do dnia dzisiejszego, dlatego stanowi ono dziedzictwo historyczne wsi Żarnowiec. Miejsce objęte jest ochroną konserwatorską stanowiska archeologicznego.
Oddajemy do dyspozycji  naszych gości bezpieczne miejsce wodowania sprzętu o łagodnym brzegu. Przystań Piaśnica, Kajaki Dębki,  to kameralna i spokojna lokalizacja przystani.  Z daleka od ruchliwej trasy drogi wojewódzkiej nr 213 (spójrz na lokalizację-mapa).  Piękny budynek nowo wybudowanej przystani kajakowej, toaleta i bezpłatne monitorowane miejsca postojowe.
Na miejscu możliwość organizacji grilla. Dodatkowo aneks kuchenny w przystani. Lodówka do dyspozycji, sporządzenie ciepłego napoju (samoobsługa).
 
Zaplanuj swój aktywny wypoczynek na wodzie w Przystani Piaśnica. Zachęcamy do pozostania tutaj na dłużej …:)
 
Ze względu na ograniczoną ilość sprzętu (nie tworzymy komercyjnych, masowych grup kajakowych) uprzejmie informujemy Państwa o konieczności wcześniejszego kontaktu z nami w celu umówienia terminu i dostępności sprzętu pod numerem: +48 516-901-167
 
Zachęcamy Państwa do aktywnego spędzenia czasu na wyprawie kajakowej rzeki Piaśnicy. Rzeka zawiedzie Państwa swoim spokojnym meandrowym nurtem przez obszar Natury 2000 Piaśnickie Łąki.Trasa spływu prowadzi do najpiękniejszej plaży w Polsce w miejscowości Dębki. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Kajaki Dębki, Przystań Piaśnica, Spływy Kajakowe w Dębkach

Kajaki Dębki, Przystań Piaśnica, Spływy Kajakowe w Dębkach

Trasa spływu  Piaśnicą na Dębki, to atrakcja dla każdego, ponieważ pozbawiona jest przeszkód oraz utrudnień! Dlatego Kajaki w Dębkach to miły wypoczynek w kontakcie z przyrodą !

Jesteśmy firmą lokalną działającą od 2010 roku. W trosce o bezpieczeństwo i spokój naszych klientów, zorganizowaliśmy własne prywatne i bezpieczne miejsce wodowania sprzętu. 

Przystań Piaśnica, Spływy Kajakowe Dębki, Kajaki Dębki


Informacja dla uczestników:

 • dokumenty, telefony, itp. należy zabezpieczyć przed wodą albo nie zabierać ich z sobą,
 • wszyscy uczestnicy używają obowiązkowo kamizelek asekuracyjnych a dzieci kamizelek ratunkowych,
 • strój dopasowany do pogody,
 • trasa przyjazna dla rodzin z dziećmi.

Nasz sprzęt:

 • lekkie wiosła z polietylenu-aluminium, gumowe uchwyty,
 • kajaki: otwarta „dwójka” z wyprofilowanymi siedzeniami, materiał: poliester+włókno szklane. Zapewniają optimum miejsca, wygodę i maksimum bezpieczeństwa. Wyporność: 280 kg,
 • dla doświadczonych kajakarzy posiadamy polietylowe kajaki typu VISTA,
 • kamizelki wygodne i bezpieczne, dla dorosłych asekuracyjne a dla dzieci ratunkowe.

Znajdź nas na: