Baltic Sports 
ul. Wybudowania Żarnowieckie 54
84 – 110 Dmuchowo
tel. +48516901167
kajaki@balticsports.pl

w celu rezerwacji sprzętu prosimy o kontakt telefoniczny: +48516901167

  • Kajak dwuosobywy – 30 zł/ osoba( dziecko jako trzecie w kajaku na tzw dostawce -bezpłatnie). W zestawie kamizelki asekuracyjne,dla dzieci ratunkowe oraz lekkie profesjonalne wiosła.
  • Czas wykorzystania sprzętu: bez ograniczeń czasowych – jednak nie dłużej niż do godziny 17.30 (zamknięcie przystani).
  • Godziny wynajmu sprzętu:10:00, 11:00, 12:00 lub opcjonalnie w zależności od zapotrzebowania klienta
  • Funkcjonujemy: od 1 lipca do 30  września
  • Oferta przystani dla organizatorów spływów kajakowych: wodowanie 10 zł za kajak – terminy i godziny do uzgodnienia.
  • Regulamin bezpieczeństwa pobierz
  • Regulamin wypożyczenia sprzętu pobierz

Mapa:

Promujemy aktywny wypoczynek na wodzie już od kilkunastu lat, ponieważ wiemy z doświadczenia, że rzeka Piaśnica jest jedną z niewielu w województwie pomorskim, która daje możliwość pływania w dwie strony. Różnica poziomów pomiędzy Jeziorem Żarnowieckim a Bałtykiem wynosi tylko 1 metr. Stwarza to idealne warunki do pływania w obu kierunkach bez ograniczeń czasowych i przy minimum wysiłku, dlatego warto się o tym przekonać osobiście !
 
Rzeka posiada łagodny, leniwy nurt, który jest idealny na pierwszy kontakt z kajakiem. Dlatego przeciętny czas w którym pokonuje się trasę to: 1,5 godziny
Odwiedź nasze miejsce „Przystań Piaśnica”, które jest założeniem niegdyś istniejącego na tym terenie pierwszego młyna wodnego klasztoru Cysterek w Żarnowcu. Początki klasztoru sięgają okresu późnego średniowiecza, a ukształtowanie terenu nie zmieniło się do dnia dzisiejszego, dlatego stanowi to dziedzictwo historyczne wsi Żarnowiec. Miejsce objęte jest ochroną konserwatorską stanowiska archeologicznego.
Oddajemy do dyspozycji  naszych gości:  bezpieczne miejsce wodowania sprzętu o łagodnym brzegu. Przystań to kameralne i spokojne miejsce z daleka od ruchliwej trasy drogi wojewódzkiej nr 213 (spójrz na lokalizację-mapa). Budynek nowo wybudowanej przystani kajakowej, toaleta i miejsca postojowe. Na miejscu możliwość organizacji grilla, lodówka do dyspozycji, sporządzenie ciepłego napoju (samoobsługa), woda mineralna, lemoniada – bezpłatnie. Zaplanuj swój aktywny wypoczynek na wodzie w Przystani Piaśnica. Zachęcamy do pozostania tutaj na dłużej… 🙂

Znajdź nas na: